Lyžařský výcvik

Šestý den byl ve znamení velkého závodu. Od rána krásné mrazivé počasí, na svahu čerstvě zasněženo a sluneční paprsky dávali vyniknout ukázkovému manšestru. Při pohledu z cíle byla na pravé straně sjezdovky za Arnikou připravena slalomová trať a ze startovní čáry byl dán vysílačkou pokyn časoměřičům, že závody mohou začít. Nejprve odjeli první kolo snowboardisté a za nimi slalom chlapců a dívek. Ve druhém kole byla znát absence nervozity a výsledky byly mnohem lepší a míchaly pořadím.
Výsledky:
Snowboard:
1. Nela Bížová, 2. Nela Komůrková, 3. Sabina Benešová
Slalom dívky:
1. Anežka Mrázková, 2. Rozálie Paličková, 3. Lucie Jará
Slalom chlapci:
1. Ondřej Kupka, 2. Jakub Krátký, 3. Jakub Váňa
Odpolední program patřil závěrečnému lyžování, přesto si skupinka závodníků zvolila raději výšlap na rozhlednu Královka, neboť slunečné odpoledne k tomuto přímo vybízelo. Všichni se společně sešli na poslední večeři, po které bylo udílení cen, následoval karneval plný nápaditých masek zakončený diskotékou a prodlouženou večerkou.
Sedmý den nastalo balení a závěrečný úklid. Autobus byl přistaven na čas a tak všichni mohli v pořádku a plni dojmů vyrazit domů ke svým nejbližším.
Závěrem se sluší poděkovat zejména naší dobré duši, která nám vytvářela komfort a zázemí po celou dobu našeho pobytu a to zejména výbornou a vydatnou kuchyní, děkujeme paní Vlastičce Vokounové!