Dopravní soutěž mladých cyklistů

Skvělého umístění dosáhla naše školní družstva v okresním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů (DSMC), které se konalo dne 19. 5. 2022, na dopravním hřišti v Kolíně. Družstvo mladších žáku soutěžících v I. kategorii, ve složení Petra Šolarová, Hana Chovančíková, Daniel Dvořák a Vojtěch Slabý, obsadilo nakonec krásné druhé místo. Motivací do budoucna se jim tak (bez pochyby) stalo družstvo starších žáků, soutěžících ve II. kategorii, které se stalo jasnými vítězi a postupujícími do krajského kola, které se koná dne 2. června 2022 v Mladé Boleslavi. Všichni tak můžeme fandit čtveřici našich reprezentantů, kterými jsou Michaela Křížová, Kateřina Horynová, Jindřich Horyna a Vít Lisý

Gratulujeme oběma družstvům za skvělou reprezentaci naší školy. Poděkování patří rovněž paní učitelce Mgr. Květoslavě Marklové za skvělou přípravu a uspořádání školního kola DSMC, které určilo postupující do okresního kola.