LVVZ – 5. a 6. den

Úterý začalo ranní rozcvičkou, kdy přibývající sníh dokumentoval pohybové aktivity na jednotlivých cvičebních místech. Vydatná snídaně a hurá na sjezdovku. Celá skupina si oblíbila JIH, ten se však díky přívalu sněhu podařilo vlekařům upravit až v průběhu dopoledne. Proto se zde jezdilo převážně po obědě. Naše skupina byla tento den poslední, kterou vlek nahoru vyvezl, lyžovalo se tedy až do samého závěru. Večeře, po ní karty, hry a pak vytoužená pantomima a hádání slov. Tento večer přidělil poslední body jednotlivým soutěžním skupinám. Vyhrálo družstvo „Pět Otravných Pomerančů“, před „Lovci mamutů“, „jELITA“ a „Tulipána“. Nutno dodat, že všechna družstva si vedla ve všech soutěžích velmi dobře a konečné pořadí byla jen čísla.
Nastal velký den – středa. Dopoledne byla vytýčena trať na lyžařské závody, které jsou vyvrcholením celého kurzu. Po tréninkových jízdách to nastalo. Připravit, pozor…teď! Povzbuzování, adrenalin při jízdě z prudkého kopce, zvuk lyží zařezávajících se do sněhu a dojezd do cíle. Časy byly velmi těsné, avšak umístění v kategorii dívek i chlapců byla jasná. Konečné pořadí bylo v kategorii dívek následující:
1. místo – Karolína Kupková
2. místo – Anežka Kratochvílová
3. místo – Anna Kahounová
Konečné pořadí bylo v kategorii chlapců následující:
1. místo – David Rom
2. místo – Jindřich Horyna
3. místo – Vojtěch Maňák
Večer bylo vyhlášení vítězů, karneval a závěrečná diskotéka. Všechny děti si na LVVZ vedly velmi dobře, opět byl kurz úspěšný a hlavně bez zranění!