SCHOOL MATCH PRAHA 4. 12. 2023

Naše škola získala nového sportovního partnera, kterým je extraligový florbalový tým ACEMA Sparta Praha. Naše spolupráce vznikla na základě oboustranné podpory sportovní aktivity u dětí, což je cílem nejen sportovních klubů, ale zejména škol. Florbal je v současné době jeden z nejvíce rozvíjejících se moderních sportů, svojí základnou a popularitou konkuruje i takovým stálicím jako je hokej nebo fotbal. Proto jsme využili vstřícného přístupu klubu a zejména hráče A-týmu Michala Kareše, který se stal zároveň i patronem naší školy, a rozhodli jsme se dětem rozšířit povědomí o tomto sportu. Dne 4. 12. 2023 se tak druhý stupeň naší školy zúčastní akce School Match v Praze, kde budou školy mezi sebou soutěžit, losovat o florbalové vybavení v hodnotě 20.000,- Kč a nakonec shlédnou extraligové utkání mezi domácím týmem a Pardubicemi. Jako talisman má škola extraligový dres našeho patrona, který získala při tradiční aukci dresů.