SCHOOL MATCH PRAHA

V pondělí 4. 12. 2023, vyrazilo 40 dětí z naší školy, na avizované extraligové utkání ve florbalu pro školy – SCHOOL MATCH 2023. Mrazivé ráno nás chtělo zastavit zpožděnými vlaky, ale naše výprava dorazila do UNYP arény na Praze 8 včas. Hosteska nás uvedla na místa, a už jsme mohli sledoval rozcvičovaní domácích hráčů ACEMA Sparta Praha, i soupeře Sokoli Pardubice. Uvítací ceremoniál zmínil všechny přítomné školy, a tak se na centrálním digitálním panelu rozsvítil i název naší školy. Pár maskotů proběhl mezi dětmi se zdravicí, a mohlo se začít. Domácí tým hnala k hladkému vítězství 11:2, více jak tisícovka dětských fanoušku, a atmosféra to byla opravdu bouřlivá. Přestávku mezi třetinami zpříjemňoval DJ tím, že zapojoval děti do různých úkolů. Tak se tleskalo, vlnilo, svítilo mobily, vyvolávalo…Na konci utkání se hráči rozloučili s dětskými diváky zdravicí. Dopoledne uteklo jako voda, a cesta zpátečním vlakem byla plná zážitků.