Prvňáčci spali ve škole

V pátek 19. 6. jsme si užili společné odpoledne plné zážitku. Nejprve jsme vyrazili na procházku, během které jsme plnili úkoly na cestě za pokladem. Poklad se nám nakonec podařilo najít a radost byla veliká.
Velkým překvapením byla návštěva psích kamarádů, kteří nám předvedli, co všechno umí. Poté jsme si společně opekli buřty.
Večer jsme se uložili do spacáků, poslechli si pohádku na dobrou noc a plní dojmů z celého dne jsme spokojeně usnuli. Bylo to krásné zakončení společného školního roku.
Všem rodičům velké poděkování za skvělou spolupráci a výbornou snídani, kterou pro děti připravili.