Mateřská škola

Mateřská škola má 3 třídy a je situovaná v bývalé rodinné vile z první poloviny 20. století a jedna třída (předškolní) je umístěna v budově ZŠ. Budova školky je umístěna na pozemku o rozloze 1500 m čtverečních a v zadní i přední části je zahrada s hravými prvky. Tento pozemek je v centru obce, dobře dosažitelný pro obyvatele. Budova prošla celkovou rekonstrukcí (došlo k jejímu zateplení, výměně oken a vybudování nového topného systému). Celý kolektiv pracovnic se snaží svou prací zlepšovat prostředí školy, děti pod vedením svých učitelek se podílí na výzdobě celé školy.

Všichni se snaží, aby prostředí školy bylo pro děti a jejich rodiče esteticky přínosné, aby se všichni cítili spokojeně a uvolněně. Naším cílem je vytvořit rodinné prostředí pro spokojenost dětí, rodičů i zaměstnanců.

Naše MŠ má dlouholetou tradici, která sahá až do 40. let 20. století. Už v té době vznikaly menší útulky a v roce 1947 byla otevřena mateřská škola. Po několika přesunech je od roku 1965 na stálé adrese a stále má dvě plně obsazené třídy.

Naše motto:

„S úsměvem jde všechno líp“

– a snažíme se ho denně naplňovat.

Budeme rádi, když nám s tvorbou a aktualizací budete pomáhat. Věříme, že skvělými a kreativními nápady spolu vytvoříme pěknou prezentaci naší školy.